Aktuality e-mail: trojanzlomne@seznam.cz
Aktuality
Cornelie
Dolmar z Alkazaru
Adam
Trojan z Lomné
Cornelie
Trojan z Lomné
Debora
Trojan z Lomné
Dolores
Trojan z Lomné
Fanny
Trojan z Lomné
Fleur
Trojan z Lomné
Štěňata
O plemeni
O naší stanici
Fotogalerie
Videa
Kontakty
Odkazy
Guestbook
Plánujeme štěňátka v létě 2019 !
2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Foggynčina smečka na sněhu 10. 2. 2019
Naše odchovankyně Foggy je zakladatelkou CHS FOGGYBEAR, páníčci si loni z vrhu A nechali dvě štěňátka, Alvinka a Aggynku. Jako všichni berňáčci milují sníh. Na krásnou šťastnou smečku se můžete podívat ve fotogalerii. Stando, fotky jako vždy nádherné, díky moc, udělaly nám radost.
-foto-
Honey -canisterapeutické zkoušky 7. 1. 2019
Musíme se pochlubit Haničkou, jako vůbec první Trojan Honey z Ostravy - Kunčiček úspěšně prošla povahovými testy canisterapeutického psa a získala jako dvouletá v dubnu 2018 Osvědčení. Vytvořili tak s její paničkou oficiálně canisterapeutický tým, blahopřejeme! Honey je stále veselá a má dobrou náladu, má se moc dobře.
-foto-
Malý páníček je na světě 5. 1. 2019
Jmenuji se Anežka a budu mít ráda pejsky.
-foto-
Vánoční a novoroční přání 1. 1. 2019
Obdrželi jsme mnoho vánočních a novoročních přání a zpráv od přátel, od páníčků našich odchovanců, někteří poslali fotky našich miláčků, všichni nám udělali velkou radost. Jsme moc rádi, že 10,5 letí veteráni Barny z Děčína a Bady z Lomné u Jablunkova jsou ve výborné kondici, čiperná stále je 8,5 letá Cornelie z Frenštátu. Bratříček naší Deborky – Dragonek z Prahy je moc šikovný, u focení sice nepostojí a povel sedni prý nemá rád, ale na fotkách mu to při něm moc sluší. Páníčci Dolores a její dcery Getty za námi přijeli z Kroměříže, přivezli moc dobrot. Pěkné fotečky nebo přáníčko poslali naši nejmenší Ibar z Huslenek, Izabell z Žiliny, Ikar z Frenštátu, Ismont z Velké Polomi, bratříček našich holek Forest z Krmelína a sestřička Foggy z Prahy se svými štěňaty Aggynkou a Alvinkem, bráška Charon z Veverských Knínic. Moc pěkné fotky poslal Harry (Matěj) z Karlových Varů, ten loni bohužel onemocněl boreliózou, je snad z nejhoršího venku, stále ještě s pozůstatky nemoci bojuje, věříme spolu s paničkou, že se úplně uzdraví, je moc šikovný a velký bojovník, držíme palce. Děkujeme za přání také Chelsey z Kostelce na Hané, Cherry z Brna, Honey z Ostravy – Kunčiček, majitelům našich ženichů, chovatelce paní Veřmiřovské, od které jsme měli naši zakladatelku našeho chovu Kornelku, našim přátelům z Prahy Mirce a Jirkovi s Adámkovou dcerou Aničkou a dalším. Všem přejeme v novém roce hodně chovatelských úspěchů, spokojenosti, dobrou náladu a hlavně pevné zdraví.
-foto-
Silvestr 31. 12. 2018
Na Silvestrovský výšlap Pustevny - Radhošť dorazilo dle zápisu CHS z Oderské kotliny 77 chlupáčků. Účastnili se 4 TROJANI, my jsme vzali Flérinku s Fannynkou, až z Žiliny přijela naše nejmladší odchovankyně půlroční Izabell s celou svou rodinou a z Horní Suché u Karviné téměř tříletá Holly s paničkou a jejím přítelem. Izabelka v pohodě došla až na Radhošť, roste z ní krásná slečna, je už velká skoro jako naše Fanny, vypadá to, že brzy dožene svou maminku Flérinku. Holinka je po své mamince Dolores drobnější, ale je taky moc pěkná, chytrá a hodná fenka. Jít na výšlap měli jít také skalní účastník výšlapů veteránka Cornelie a mlaďoch Ikar, oba hned vedle Trojanovic z Frenštátu pod Radhoštěm. Paničku Cornelky odradily povětrnostní podmínky, které nakonec sice byly nahoře dobré, ale dojezd po kluzké silnici byl krkolomný. U velmi temperamentního Ikarka se páníčci obávali, že ještě nebude umět jít slušně na vodítku, určitě se divoch časem zklidní. Už teď je z něho moc pěkný velký kluk. Jak krásně zasněžené stromy a kolik bylo sněhu je vidět z fotek. Nahoře bylo jako v pohádce, setkali jsme se s přáteli a fajn lidmi s berňáčky a dalšími pejsky, prostě jsme si to užili.
-foto-
Štěňátka až příště 14. 12. 2018
Na dnešním sonografickém vyšetření jsme zjistili, že Fanynka bohužel nezabřezla. Krytí budeme opakovat příští hárání, Fannynce se možná nechtělo rodit v zimě, budeme se tedy těšit na její štěňátka v létě.
-foto-
BORA Trojan z Lomné 25.8.2008 – 6.12.2018 7. 12. 2018
Velmi smutnou zprávu jsme obdrželi z Křivoklátu, zemřela naše odchovankyně Borinka (Bobča, Borka, Borýsek) ve věku 10 let a 3 měsíce. Byla to velmi chytrá a přátelská fenka, kterou páníčci milovali celým svým srdcem. Borinko, často jsme na tebe mysleli, byla jsi čiperné nejmenší štěňátko z 9-ti se zelenou stužkou s porodní váhou jen 320 g, vyrostla jsi ve velkou krásku.
-foto-
Ismont 12. 11. 2018
Hodně porostl i Ismontek. Ten svého parťáka nenechá na zahradě zahálet. Už se těšíme, že v prosinci Ismontka uvidíme naživo, děkujeme moc za fotečky.
-foto-
Ikar 11. 11. 2018
Pětiměsíční Ikarek je už skoro tak velký jako naši dospěláci. Páníčci nás moc potěšili, že nám toho našeho kluka přivezli ukázat. Smečka klučinu uvítala, babička Deborka divocha nejdříve usměrňovala a potom si s ním hrála ze všech nejvíc. Všichni se točili kolem paníčků Ikárka, dobře vědí kdo má piškotky.
-foto-
Krytí - Fanny a Oskar 3. 11. 2018
V pátek a v sobotu jsme jeli do Milíkova na krytí za osvědčeným ženichem, Oskarem Codeli Girls, otcem našeho vrhu I, tentokrát s Fannynkou. Stejně jako minule s Flérinkou, proběhlo krytí Fanny a Oskara naprosto bez problémů a v pohodě. Oba byli velmi šikovní, přestože pro Fanny to bylo první krytí. Jestli vše dobře dopadne, můžeme se těšit začátkem ledna na vrh J. Našim přátelům Jarkovi a Leně děkujeme za příjemně strávený čas a pohoštění.
-foto-
Návštěva Baryčka 28. 10. 2018
V neděli jsme se rozjeli s maminkou Flérinkou za Baryčkem do Huslenek u Vsetína. Moc porostl a podle majitelů nás i Flérinku poznal. Hráli si spolu, potom jsme vyrazili na procházku na vodítku i na dvojvodítku. Baryček si vedl moc dobře, na místech kde nic nehrozí ho panička odepínala už během týdne, takže s trucováním jít na procházku od domu na vodítku je už konec. Prožili jsme moc krásný den, páníčkům moc děkujeme za milé přijetí a pohostinnost.
-foto-
Ibar (Baryček) 21. 10. 2018
Baryček je moc chytrý pejsek, kromě povelů sedni, lehni, dej pac už umí ve 4 měsících také povel zůstaň. K dispozici má celou velkou zahradu. Na procházky se svým kamarádem Beníkem, se kterým může chodit na volno, se moc těší, do otevřeného auta rychle vklouzne a hurá za Beníkem. Do toho auta vklouzne i když se za Beníkem zrovna nejede. Procházky na vodítku se mu moc nelíbí.
-foto-
Cornelie a Cherry 4. 10. 2018
Ke Corynce přijeli na návštěvu vnoučci od paničky, naše milovaná veteránka jako vždy u focení moc neposeděla, ale z návštěvy měla radost. Cherrynka poslala fotečky z procházky, děkujeme.
-foto-
Ikarkova návštěva 30. 9. 2018
V neděli nám udělali radost páníčci Ikarka, přivezli ho ukázat jak porostl, potěšili nás i celou smečku. Nejvíce se samozřejmě radovala maminka Flérinka a také Ikarek z maminky. Je to moc krásný kluk a prozatím živé stříbro.
-foto-
Izabell - Klubová výstava Chvojnice 29. 9. 2018
Izabelka je naše modelka, páníčci i my jsme na ni pyšní, na slovenské klubové výstavě získala krásnou známku Velmi nadějná 2.
-foto-
Návštěva vrhu CH 28. 9. 2018
Naši odchovanci z vrhu CH oslavili v září již své druhé narozeniny. O státním svátku jsme se vydali navštívit s maminkou Deborkou alespoň 3 z nich. Nejprve jsme se rozjeli za Charlottkou na chalupu u Svitav, potom za Charonkem domů do Veverských Knínic a poté do Brna za Cherrynkou. Všichni jsou naprosto úžasní a mají skvělé páníčky. Na zpáteční cestě jsme zastavili ve Zdounkách u Kroměříže u Deborčiné sestřičky Dorinky a její dcery Getty. Celý den byl pro nás moc krásným zážitkem, všem děkujeme za pohoštění a velmi milé přijetí.
-foto-
Ismont Trojan z Lomné 13. 9. 2018
Isík roste jako z vody, teď se hodně vytáhl, prý z něho asi bude obr. I na veterině říkali, že je velký. Moc si rozumí se svým spolubydlícím, kluci jsou oba úžasní, hrají si spolu, pořád se škádlí. Tituszek pomáhá Isiho vychovávat, je to prostě super.
-foto-
Adámek – 11. narozeniny 12. 9. 2018
Adámek, naše zlatíčko v sobotu oslavil již své 11. narozeniny. Celou dobu od svého narození nám dělá jen radost a moc bychom si přáli, aby tomu bylo tak i nadále ještě hodně dlouho. Před dnešním focením jsme ho počesali, nemá to rád a taky to není moc poznat, přesto je to náš milovaný fešácký kluk. Při jednom jsme vyfotili i holky.
-foto-
Bady Trojan z Lomné - 10 let 11. 9. 2018
Obdrželi jsme krásný pozdrav z Lomné u Jablunkova od páníčků a již 10-tiletého Badíka. Má se stále k světu, je pořád fešák, je zdravý a asi mu nic nechybí. Dostává prý jen a jen granule, ty špekáčky co má na fotce na krku, tak to prý bylo opravdu pro něj TOP poprvé.
-foto-
Izabell Trojan z Lomné – VN1 9. 9. 2018
Izabellka nám poslala pozdrav z Tepličky u Žiliny a krásnou zprávu, zúčastnila se včera oblastní soutěže ve Stráňavém, získala ve třídě mladšího dorostu krásné hodnocení VN1. Z 21 štěňátek postoupila Izabelka do závěrečného kola nejdříve 12-ti štěňátek, potom 6-ti štěňátek, potom se prý při předvádění trochu zasekla a zmařila tak šance do 3. místa. Ale prý i tak byla úžasná, byla nejmladší soutěžící štěňátko, šla se jen oťukat a velmi mile své páníčky překvapila a nás velmi potěšila. Po soutěži spala jako zařezaná, však to byl pro ni přece jen náročný den. Izabelka má kromě sousedového jezevčíka dalšího kamaráda akitu Hačíka.
-foto-
Návštěva z Velkých Karlovic 31. 8. 2018
V pátek odpoledne nám oplatili naši přátelé Milena a Láďa s malým kníračem Charliem návštěvu. Charliemu se v hlavě bohužel zrodil po několika minutovém přivítání smečkou nápad smečku svými zoubky přeprat, nepovedlo se. Pár odřenin od holek jsme mu zatřeli betadinou a po počátečním menším incidentu se všechno vrátilo do normálu. Charlie tentokrát našel ochranu u Adámka pod stolem. K holkám nabyl důvěru až při odchodu, ty dávno na nějaký incident zapomněly.
-foto-
Ismont a Ibar 28. 8. 2018
Oba kluci jsou moc šikovní. Isík je prý úžasný, taky zvládá už nějaké ty povely a prý je to palice chytrá. Přesně ví, kdy má dostat piškotek za odměnu. Už papá jen suché granule a krásně roste. Baryček je moc hodný, dobrý jedlík, spí na terase v pelíšku, má kamaráda jezevčíka Edu od sousedů. Na první procházce venku se cizích pejsků prozatím bál i těch za plotem, ale určitě se časem osmělí.
-foto-
Výlet do Velkých Karlovic 26. 8. 2018
Navštívili jsme své přátele ve Velkých Karlovicích, vzali jsme s sebou Flérinku. Trochu pršelo, ale bylo fajn. Návštěvu si Flérinka užila s kámošem kníračem Charlim.
-foto-
Ikar a maminka Fleur 20. 8. 2018
V pondělí jsme navštívili Ikarka a vzali jsme s sebou Flérinku, oba spolu řádili jako černá ruka. Flérinka měla obrovskou radost, běhala tam po zahradě radostí jako střela. Ikarek je zlatíčko.
-foto-
Izabelka doma 19. 8. 2018
Izabelka je moc šikovná, už umí povely sednou, lehnout a podat pac, je hyperaktivní. První dvě noci doma proplakala, ale teď už spí venku pod stromem, přitom má boudu i kotec, ale to se jí prozatím nezamlouvá. Už má i kamarádku trpasličí jezevčici od sousedů, nejprve se Izabelka trošku bála, ale hned se oťukala, to prý byla pořádná honěná.
-foto-
Vrh I - 9 týdnů 13. 8. 2018
Všechna štěňátka jsou už ve svých domovech. Jako poslední odjel Ibar – Baryček do Huslenek u Vsetína. Bude hlídat velkou zahradu a pěkný domeček, verandu si již zabral pro sebe. První noc strávil v pelíšku v kuchyni, byl hodňoučký, syn paničky si vedle něho ustlal ve spacáku. Velkou radost mu dělají ukořistěné pantofle. Věříme, že všechna štěňátka se budou mít moc dobře a že jejich skvělí páníčci z nich budou mít jenom radost. Na štěňátka se u nás průběžně chodili dívat kromě jejich již nynějších páníčků, naši příbuzní, přátelé, sousedé, kolegové z práce, pomazlili se s nimi i kolemjdoucí turisté, přijeli páníčci hrdého otce štěňátek, úžasného Oskara Codeli girls, všem děkujeme, potěšili nás i štěňátka s maminkou Flérinkou a celou naši smečku.
-foto-
Vrh I - 8 týdnů 6. 8. 2018
Štěňátka nás již opouštějí, v sobotu odjeli se svými novými páníčky Ismont do Velké Polomi a Izabell do Tepličky nad Váhom. Pro Ikara si přijeli v neděli z Frenštátu p. R., což je od nás kousíček. Pro ty tři je všechno nové, prozkoumávají své zahrady a rychle se zabydlují. Dnes jsme navštívili Ikarka, poznal nás, měl radost, vyprovodil nás, ale už byl prostě doma. Na mazlení nám a Flérince zůstal Ibarek, ale jen do pátku.
-foto-
Vrh I – 7 týdnů 31. 8. 2018
Minulý týden v pátek proběhla kontrola vrhu, přijeli ze Zlína manželé Chovancovi, všechna štěňátka posoudili jako standardní, všichni mají ideální proporce a váhu, ideální rozložení bílých znaků, nůžkový skus, oči, uši, ocásky v pořádku, kluci mají varlata spuštěny v šourku. Nechali jsme jim odstranit kýly, Ismont a Ibar měli malou, Izabella a Ikar trochu větší. Maminka Flérinka bohužel prodělala silný zánět mléčné žlázy, který se podařil díky našemu velmi dobrému a zkušenému veterináři zvládnout bez operace, museli jsme však štěňátka od mlíčka již odstavit.
-foto-
EDMONT Bersaltyna (Montíšek) 9.3.2006 – 29.7.2018 29. 7. 2018
Obdrželi jsme další velmi smutnou zprávu z Velké Polomi, pradědeček nynějších štěňátek, dědeček naší Fleur a Fanny, otec našich vrhů C a D, úžasný krásný pes s velmi přátelskou povahou zemřel ve věku 12 a půl roku. Dožil se velmi pěkného věku, kéž by se dožili takového i jeho potomci, za které Montíškovi a jeho páníčkům děkujeme. Škoda, že se nedožil příjezdu svého pravnoučka Ismonta, který bude dělat ve Velké Polomi společníka dalšímu berňáčkovi, šestiletému maďarskému importu, domácím jménem Titusz, a bude se snažit nahradit ztrátu jeho dlouholetého kamaráda Montíška.
-foto-
Vrh I – dnešní foto 24. 7. 2018
Máme pěkné počasí. Štěňátka byla skoro celý den venku. Jsou již čipována a poprvé očkována.
-foto-
Vrh I - máme 6 týdnů 22. 7. 2018
Už vážíme více než 6 kg, více řádíme, jsme moc šikovní, dnes nás potřetí odčervili. Když přijede návštěva, zvláště když se na nás přijedou podívat naši budoucí páníčci, tak děláme ze sebe nejdříve hodňousky, než se záhy provalí, že zrovna zakřiknutí nejsme.
-foto-
Vet.Ch. ALLERTA Amber Bohemia 6.8.2018 - 18.7.2018 19. 7. 2018
Velmi smutnou zprávu jsme obdrželi z CHS Amber Bohemia, ve věku 11 let zemřela prababička našich nynějších štěňátek a babička našeho vrhu F a CH, Vet.Ch. Allerta Amber Bohemia, domácím jménem Týna. Byla to moc krásná fenka se skvělou povahou, rozdávala celý život kolem sebe jen radost, bude nám všem moc chybět. Ali a Lubore, upřímnou soustrast.
-foto-
-odkaz-
Vrh I - máme 5 týdnů 15. 7. 2018
Štěňátka rostou do krásy, Ikarek váží 5 kg a ostatní 5 kg a kousek. Hrají si spolu i s hračkami, sem tam nějaká ta rvačka, líbí se jim venku. Flérinka se rozhodla dávat mlíčko už jen ve stoje, ale prozatím skočí do bedny i venku do ohrádky bez nucení, samozřejmě očekává odměnu.
-foto-
Vrh I – dnešní foto s návštěvou 10. 7. 2018
Děti mají rády štěňátka a štěňátka mají ráda děti. Štěňátka předvedla jak umí papat granulky z korýtka. Flérinka sice dala štěňátkům mlíčko, ale tentokrát to trochu odflákla.
-foto-
Vrh I - máme 4 týdny 8. 7. 2018
Štěňátka opět porostla, tři již překonali 4 kg, Ikarkovi ještě do 4 kg nějaké to deko chybí. Rostou jim zoubky, maminku Flérinku tím pádem u kojení hladíme a slibujeme dobroty, aby vydržela v bedně co nejdéle. Již na všechna štěňátka se přijeli podívat jejich budoucí páníčci, v pátek se přijeli s nimi pomazlit také naši přátelé ze Zdounek u Kroměříže, Trojanky Dolores a Getty nechali raději doma, obě nyní hárají. Děkujeme za milou návštěvu. Štěňátka vynášíme ven na vzduch do ohrádky, ze začátku se jim sluníčko a horko vůbec nelíbilo, postupně si venku zvykají. Babička Deborka je starostlivě olízala a lehla si k nim do ohrádky, Adámek vedle hlídal a Fannynka očuchala štěňátka na pozdrav. Včera měla Debora, její sestra Dolores a tři bráškové Dakar, Douglas a Dragon narozeniny, 7 let, všem přejeme hlavně hodně zdraví do dalších let.
-foto-
CHARLOTTA Trojan z Lomné 4. 7. 2018
Dostali jsme pozdrav z Ostopovic u Brna, z Charlottky je už velká krásná slečna, vážící 45 kg. Chodí často s páníčkem na procházky, překvapila ho jak moc ráda hraje fotbal s tenisákem, řádí s ním, aportovat ji ale nebaví. V okolí má kamaráda berňáka o půl roku mladšího, se kterým často chodí na společné procházky. Očkování a prohlídky u veterináře zvládá naprosto v pohodě. Je to prostě šikulka, moc děkujeme páníčkovi za fotky.
-foto-
Vrh I - máme 3 týdny 1. 7. 2018
Vidíme, dobře slyšíme, chodíme, zase jsme porostli a jsme moc roztomilí..
-foto-
Vrh I - máme 2 týdny 24. 6. 2018
Štěňátkám se otevírají očička, snaží se chodit a začínají si spolu hrát. Rostou z maminčinného mlíčka jako z vody. Dnes jsme štěňátka poprvé odčervili, mají již svá jména, holčička se jmenuje Izabell, žlutý pejsek Ikar, modrý Ibar a zelený Ismont. Jsou to spokojená štěňátka, většinu dne prospinkají, což jim asi už dlouho nevydrží.
-foto-
Foggy má štěňátka 23. 6. 2018
Naší odchovankyni FOGGY Trojan z Lomné se v chovatelské stanici Foggybear narodila štěňátka, 4 nádherné holčičky a 2 krásní kluci. Blahopřejeme !!! Přejeme štěňátkům a mamince hlavně hodně zdraví a štěstí. Naše Deborka je tím pádem rázem dvojnásobná babička, může být na své dcery a vnoučky hrdá.
-odkaz-
Máme 1 týden 17. 6. 2018
Štěňátka za týden více než zdvojnásobila svou porodní váhu, mají odstraněné paspárky, takže už jsou fešáci a fešanda. Spinkají a papají, prozatím toho moc víc neumí.
-foto-
Vrh I je na světě !!! 11. 6. 2018
V noci ze soboty na neděli se Flérince narodili 3 kluci a jedna holčička. Další dva kluci bohužel nepřežili porod. Flérince i štěňátkům se daří dobře, Flérinka je velmi starostlivá maminka a vypadá to, že má hodně mlíčka. Hrdým otcem je Oskar Codeli Girls. Štěňátka jsou moc krásná a máme z nich radost.
-foto-
Klubová výstava - Charon 19. 5. 2018
Bráška našich holek z vrhu CH, Charonek z Brna se zúčastnil 12.5. své první výstavy a to hned klubové výstavy v Zárybničné Lhotě, obdržel v mezitřídě známku velmi dobrý a krásný posudek, gratulujeme.
-foto-
Bráška Forest 16. 5. 2018
Bráška našich holek, který bydlí v Krmelíně včera navštívil psí salon. Koupání se mu prý moc nelíbilo, ale česání a fénování si přímo užíval. Líbil se i dětem jak je krásně měkoučký a heboučký. No ty jsi fešák Forestku, děkujeme páníčkům za fotečky.
-foto-
Březost Fleur potvrzena 13. 5. 2018
Dnes nám sonografické vyšetření potvrdilo, že Flérinka čeká štěňátka. Zakulacuje se jí i bříško. Štěňátka by se měla narodit okolo 7. června, moc se na ně těšíme. Připojujeme rodokmen očekávaného vrhu I, kde jsme doplnili věk předků Flérinky a Oskara.
-rodokmen-
Krytí Fleur a Oskar 6. 4. 2018
Ze tří ženichů v Milíkově si Fleur vybrala krasavce Oskara Codeli Girls. Oskar má kvalitní rodokmen, je to velmi přátelský a pohodový pejsan ve výborné fyzické kondici. Pro Flérinku i Oskárka to bylo první krytí, které proběhlo naprosto bez problémů a bez pomoci páníčků. Jestli vše dobře dopadne, budeme se za 2 měsíce těšit na jejich štěňátka a náš vrh I. Děkujeme majitelům Oskara, našim přátelům Jarkovi a Leně za příjemně strávený čas a pohoštění. Bylo to moc fajn.
-foto-
Velikonoce 31. 4. 2018
O Velikonoční neděli jsme šli na Pustevny tentokrát jen s Fannynkou. Deborka s Flérinkou hárají, tak musely zůstat doma po tu dobu v kotci, zahradu proti případným psím vetřelcům statečně hlídal Adámek. Trojany přišla na výšlap podpořit Elisabeth se svou rodinou, Betynka je dcerou jinak skalní účastnice Cornelky, která se nemohla zúčastnit kvůli viróze paničky. Po výšlapu jsme jeli Cornelku a páníčky navštívit a udělat alespoň nějakou fotečku. Fotečky poslal i Forestek z Krmelína s malými šmigrustníky a Foggynka poslala pozdrav z Chopku. S Flérinkou se připravujeme na její první krytí a za pár dní vyrazíme za ženichem.
-foto-
Forest 12. 3. 2018
Bratříček Forestek, domácím jménem Bernie, byl se svou rodinou na procházce, je to velký tříletý fešák. Na roztomilé fotečky s malými páníčky se můžete podívat ve fotogalerii. Velkým páníčkům z Krmelína děkujeme za zaslané fotky.
-foto-
Foggy a březnový sníh 7. 3. 2018
Foggy měla radost ze sněhu a na procházce s páníčkem Standou si to užili.
-foto-
Dolores a Getty 3. 3. 2018
V sobotu jsme jeli za našimi přáteli do Zdounek u Kroměříže, kde bydlí naši Trojani Deborčina sestřička Dolores a její dcera Getty. Byli jsme pozváni na zabíjačku, měli jsme se moc dobře, moc děkujeme páníčkům Miladce a Lojzíkovi za všechno a za úžasný den spolu. Podařila se vyfotit jen jedna rozmazaná fotka holek mobilem, na návštěvě byla i devíti měsíční kamarádka labradorka, společně slušně číhali co panu řezníkovi odpadne.
-foto-
Narozeniny Vrh F - 3 roky 24. 2. 2018
Všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka přejeme naší Fannynce, Flérince a sestřičce Foggynce a bratříčkovi Forestkovi k jejich třetím narozeninám. Fanny a Fleur byly v den svých narozenin na výšlapu na Javorník a Foggynka doprovázela své páníčky na lyžování v Rakousku, kde absolvovala krásné procházky a radovala se ze sněhu.
-foto-
Leden 2018 20. 1. 2018
Přejeme všem páníčkům a našim odchovancům i všem pejskařům v novém roce všechno nejlepší, hodně štěstí, pohody a hlavně zdraví. Letos na jaře plánujeme štěňátka, vrh I, v lednu jsme jeli s Fannynkou a Flérinkou je seznámit s ženichy. Ke krytí pojede ta, která bude hárat jako první. Letos v létě plánuje štěňátka i jejich sestřička Foggy, která bydlí v Praze, má nové své pěkné stránky a bude zakladatelkou CHS FOGGYBEAR, na krasavici se můžete podívat na odkazu.
-odkaz-