Aktuality e-mail: trojanzlomne@seznam.cz
Aktuality
Cornelie
Dolmar z Alkazaru
Adam
Trojan z Lomné
Cornelie
Trojan z Lomné
Debora
Trojan z Lomné
Dolores
Trojan z Lomné
Fanny
Trojan z Lomné
Fleur
Trojan z Lomné
Štěňata
O plemeni
O naší stanici
Fotogalerie
Videa
Kontakty
Odkazy
Guestbook
Plánujeme štěňátka v létě 2019 !
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Cherry na cvičáku 22. 5. 2019
Cherry je moc roztomilá, přátelská a chytrá fenka. Bydlí v Brně, kde chodí na cvičák i na pivo. Výcvik ji moc nebaví, už všechno umí, jak je vidět z fotek. Děkujeme páníčkům za veselé fotečky naší krasavice.
-foto-
Velikonoce 23. 4. 2019
V neděli o Velikonocích jsme byli jako každým rokem na srazu na Pustevnách. Bylo krásné počasí, vzali jsme naše holky Deboru, Fanny a Fleur. Adámek taky chtěl obojek a vodítko, ale už našeho dědečka 11,5 letého bolí nožky, tak zůstal hlídat sám doma. Jako další Trojan přijela Elisabeth s paničkama z Dolního Benešova. Bylo moc fajn. Páníčci Douglase poslali fotky svého miláčka z Turzovky, je to moc šikovný bratříček naší Deborky. Bratříček našich Fanny a Fleur, fešák Forest z Krmelína se na fotce pyšní dokonce kožíškem z kosmetického salonu. Nejmladší Ikar z Frenštátu se pustil do zahradnických prací, když je to jaro. V pondělí jsme vzali naše fenky na 5 km procházku po okolí s vnučkou Anežkou v kočárku.
-foto-
Ikarek u nás na návštěvě 3. 3. 2019
V neděli nás navštívili páníčci s Ikárkem, má 9 měsíců, je to moc pěkný a milý čipera. Potěšil a rozdováděl svým temperamentem celou naši smečku, hlavně maminku Flérinku. Velkou radost z návštěvy projevovala Ikarkova babička Deborka, která si s Ikarkem taky hrála, ale hlavně si vynucovala hlazení a drbání od jeho páníčků. Fannynka s Adámkem se soustředili hlavně na rozdávání piškotků.
-foto-
Vrh F má 4 roky 24. 2. 2019
Gratulujeme Foggynce, Fannynce, Flerince a Forestkovi, přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví ke 4. narozeninám. Foggynka dostala od páníčků suprový dort, se kterým se podělila se svými potomky Aggynkou a Alvinkem. Všichni tři vydrželi pěkně čekat na rozdělení dortu viz foto.
-foto-
Foggynčina smečka na sněhu 10. 2. 2019
Naše odchovankyně Foggy je zakladatelkou CHS FOGGYBEAR, páníčci si loni z vrhu A nechali dvě štěňátka, Alvinka a Aggynku. Jako všichni berňáčci milují sníh. Na krásnou šťastnou smečku se můžete podívat ve fotogalerii. Stando, fotky jako vždy nádherné, díky moc, udělaly nám radost.
-foto-
Honey -canisterapeutické zkoušky 7. 1. 2019
Musíme se pochlubit Haničkou, jako vůbec první Trojan Honey z Ostravy - Kunčiček úspěšně prošla povahovými testy canisterapeutického psa a získala jako dvouletá v dubnu 2018 Osvědčení. Vytvořili tak s její paničkou oficiálně canisterapeutický tým, blahopřejeme! Honey je stále veselá a má dobrou náladu, má se moc dobře.
-foto-
Malý páníček je na světě 5. 1. 2019
Jmenuji se Anežka a budu mít ráda pejsky.
-foto-
Vánoční a novoroční přání 1. 1. 2019
Obdrželi jsme mnoho vánočních a novoročních přání a zpráv od přátel, od páníčků našich odchovanců, někteří poslali fotky našich miláčků, všichni nám udělali velkou radost. Jsme moc rádi, že 10,5 letí veteráni Barny z Děčína a Bady z Lomné u Jablunkova jsou ve výborné kondici, čiperná stále je 8,5 letá Cornelie z Frenštátu. Bratříček naší Deborky – Dragonek z Prahy je moc šikovný, u focení sice nepostojí a povel sedni prý nemá rád, ale na fotkách mu to při něm moc sluší. Páníčci Dolores a její dcery Getty za námi přijeli z Kroměříže, přivezli moc dobrot. Pěkné fotečky nebo přáníčko poslali naši nejmenší Ibar z Huslenek, Izabell z Žiliny, Ikar z Frenštátu, Ismont z Velké Polomi, bratříček našich holek Forest z Krmelína a sestřička Foggy z Prahy se svými štěňaty Aggynkou a Alvinkem, bráška Charon z Veverských Knínic. Moc pěkné fotky poslal Harry (Matěj) z Karlových Varů, ten loni bohužel onemocněl boreliózou, je snad z nejhoršího venku, stále ještě s pozůstatky nemoci bojuje, věříme spolu s paničkou, že se úplně uzdraví, je moc šikovný a velký bojovník, držíme palce. Děkujeme za přání také Chelsey z Kostelce na Hané, Cherry z Brna, Honey z Ostravy – Kunčiček, majitelům našich ženichů, chovatelce paní Veřmiřovské, od které jsme měli naši zakladatelku našeho chovu Kornelku, našim přátelům z Prahy Mirce a Jirkovi s Adámkovou dcerou Aničkou a dalším. Všem přejeme v novém roce hodně chovatelských úspěchů, spokojenosti, dobrou náladu a hlavně pevné zdraví.
-foto-